Polarr Online Photo Editor 3
Polarr je program vyvinutý na online úpravu fotiek predovšetkým v internetovom prehliadači, aj keď dnes sú už k dispozícii aj jeho desktopové verzie pre operačné systémy (Win, Mac), ako aj verzie pre mobilné zariadenia (iOS, Android, Blackberry).
Čítať viac
7.januára 2016 V kategórii Úprava fotografií

Nastavenie Photoshopu pre začiatočníkov: farby, menu a preferencie
Väčšina z nás asi bude súhlasiť s tým, že úprava fotiek je dnes nevyhnutnou súčasťou fotografického remesla a fotografie ako takej. Nároky na technickú kvalitu záberov sa neustále zvyšujú a automatizované filtre v smartfónoch nás naučili vnímať aj intenzívne upravené fotky ako pomerne bežnú záležitosť.
Čítať viac
17.decembra 2015 V kategórii Photoshop návody

Vianočné rady pre krásne rodinné fotografie
Vianoce sú nepochybne jedným z najkrajších období v roku, kedy sa väčšina z nás teší na príjemnú atmosféru a chvíle pohody strávené s rodinou, na ktoré potom ešte dlho spomína.
Čítať viac
12.novembra 2015 V kategórii Fotoškola

Fotografovanie krajiny s Canon EOS 5DsR
Pred pár týžňami som mal možnosť vyskúšať fotoaparát Canon EOS 5DsR. Na toto telo od Canonu som bol už dlhšiu dobu veľmi zvedavý, a tak mi okrem plánovanej cesty do Nórska pribudol ďalší dôvod na radosť.
Čítať viac
9.novembra 2015 V kategórii Fototechnika

Canon predstavil radu EOS 5Ds
Firma Canon prednedávnom posunula hranice rozlíšenia klasických digitálnych zrkadloviek zase o krok dopredu. Predstavila totiž dva nové fotoaparáty Canon EOS 5Ds a Canon EOS 5DsR s rozlíšením 50,6 megapixelu a zásadným spôsobom tak ovplyvnila niekoľko fotografických žánrov.
Čítať viac
27.augusta 2015 V kategórii Fototechnika

13 dobrých nápadov, ako naučiť vaše dieťa fotiť II.
Prinášame vám druhú časť nášho článku o dobrých nápadoch, ako naučiť vaše dieťa fotiť, v ktorom sa pozrieme na kompozíciu, ostrenie a správnu expozíciu.
Čítať viac
14.augusta 2015 V kategórii Fotoškola

13 dobrých nápadov, ako naučiť vaše dieťa fotiť I.
Ak sa aj vaše dieťa začalo v poslednej dobe zaujímať o fotoaparát alebo objavovať čaro fotografie, je ideálny čas vysvetliť mu, ako sa fotoaparát používa a ukázať, aké môže byť fotografovanie zábavné.
Čítať viac
6.augusta 2015 V kategórii Fotoškola

5 tipov na trochu iné dovolenkové fotky
Určite to sami poznáte: všetky fotky z dovolenky pri mori vyzerajú každý rok takmer rovnako – záber na more s vrcholkami plážových slnečníkov, fotografie typu 'nohy a more' alebo vlastné 'selfie' na pláži.
Čítať viac
17.júla 2015 V kategórii Fotoškola

7 horúcich tipov na krásne letné fotky
Letné fotky patria zvyčajne medzi tie krajšie, ktoré sa nám počas roka podarí nafotiť, už len vďaka príjemnému počasiu a pohodovej atmosfére. Ak však chcete, aby boli vaše fotky skutočne krásne, vyskúšajte niektorý z nasledujúcich jednoduchých trikov.
Čítať viac
12.júna 2015 V kategórii Fotoškola
1 2 3 4 5 6