Tipy na krásne fotky krajiny – fotografovanie
V predchádzajúcich častiach článku Tipy na krásne fotky krajiny sme si prebrali prípravu, fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo, dnes sa teda môžeme vrhnúť na to najdôležitejšie – na samotné fotografovanie krajiny.
Čítať viac
15.mája 2017 V kategórii Fotoškola

Tipy na krásne fotky krajiny – príslušenstvo
V predchádzajúcich častiach článku Tipy pre krásne fotky krajiny sme prezradili, ako začať premýšlať ako krajinkár, pokračovali sme výberom vhodného fotoaparátu a predstavili sme si aj ideálnych kandidátov na fotografické objektívy.
Čítať viac
26.apríla 2017 V kategórii Fotoškola

Tipy na krásne fotky krajiny – objektívy
V tretej časti článku Tipy pre krásne fotky krajiny budeme pokračovať výberom vhodného objektívu a napíšeme aj niečo o ich základnom rozdelení.
Čítať viac
11.apríla 2017 V kategórii Fotoškola

Tipy na krásne fotky krajiny – výber fotoaparátu
Pri fotografovaní krajiniek všeobecne platí, že na vznik dobrého záberu potrebujete tri dôležité veci: fotografické znalosti, fotografické vybavenie a svetlo.
Čítať viac
27.marca 2017 V kategórii Fotoškola

Tipy na krásne fotky krajiny – ako začať
Fotografia krajiny je pravdepodobne najobľúbenejší fotografický žáner, ktorý má množstvo fanúšikov nielen medzi fotografickými nadšencami, ale aj medzi skúsenými fotografmi a profesionálmi.
Čítať viac
16.marca 2017 V kategórii Fotoškola

4 jednoduché tipy ako krajšie fotiť
Ak sa ešte len učíte fotografovať, možno sa vám stáva, že len málo vašich fotografií vyzerá skutočne podľa vašich predstáv. V porovnaní s kvalitnými reklamnými zábermi, ktoré sa na nás valia zo všetkých strán, nám všetkým môžu niektoré vlastné fotky pripadať pomerne slabé.
Čítať viac
9.marca 2017 V kategórii Fotoškola

Ako fotiť portrét v prirodzenom svetle vonku
Ak aspoň občas fotografujete, určite aj vás trápi otázka, ako fotiť pekné portéty v exteriéri bez veľkých investícií do fotografickej techniky.
Čítať viac
18.februára 2016 V kategórii Fotoškola

Vianočné rady pre krásne rodinné fotografie
Vianoce sú nepochybne jedným z najkrajších období v roku, kedy sa väčšina z nás teší na príjemnú atmosféru a chvíle pohody strávené s rodinou, na ktoré potom ešte dlho spomína.
Čítať viac
12.novembra 2015 V kategórii Fotoškola

13 dobrých nápadov, ako naučiť vaše dieťa fotiť II.
Prinášame vám druhú časť nášho článku o dobrých nápadoch, ako naučiť vaše dieťa fotiť, v ktorom sa pozrieme na kompozíciu, ostrenie a správnu expozíciu.
Čítať viac
14.augusta 2015 V kategórii Fotoškola