O nás

O nás

Spoločným znakom naozaj všetkých vo Photovia je fakt, že fotografovanie je niečo, čomu sme úprimne a v tom najlepšom zmysle slova, jedného dňa doslova podľahli.

Dali sme si za cieľ vytvoriť jedinečný projekt, ktorý poskytne potrebné vedomosti tým najmodernejším spôsobom, efektívne a cenovo dostupne. Snažíme sa myslieť na každého a tak je celý obsah pripravený aj pre sluchovo postihnutých, ktorým už nebude ich hendikep stáť v ceste za poznaním.

Naše videokurzy šetria nielen Vaše peniaze, ale i váš čas. V dnešnom uponáhľanom svete je častokrát komplikované rozvrhnúť si veci podľa našich predstáv. S pomocou Photovia kurzov to už nie je žiaden problém. Je len na vás, ako si štúdium rozvrhnete, pre ktorý kurz sa rozhodnete a kedy si ho pozriete.

Prečo sa k nám pridať

V podaktorých kmeňoch ešte doteraz veria, že ak človeka odfotografujete, vezmete tak jeho dušu. My čo fotografujeme veríme, že našimi výtvormi dokážeme navždy zachytiť neopakovateľné momenty našich životov. Romantická dovolenka, prvé kroky dieťaťa, alebo vedenie svojej dcéry k oltáru. To všetko sú okamihy, na ktoré nechceme zabudnúť a budeme na ne spomínať aj po dlhých rokoch.

Už sa vám možno stalo, že po odfotografovaní takéhoto záberu ste sklamane hľadeli na výslednú snímku, ktorá ani zďaleka nezachytávala vašu predstavu. Investovali ste už aj do fotoaparátu, ale očakávané výsledky stále neprichádzajú. Môžete mať talent alebo cit pre fotografiu, nič však nenahradí aspoň základné poznanie fotografických pravidiel. Na ceste za takýmto poznaním vám určite projekt Photovia pomôže. Svojím rozsahom je určený pre začínajúcich, ale aj pokročilích fotografov.

Neustále sa snažíme posúvať dopredu i vďaka vám a tak sme vďační za vaše podnety.

Tešíme sa z vašej priazne.

Váš Photovia tím.