Lightroom Classic vs Lightroom CC: ktorú verziu vybrať?
Adobe Lightroom je program určený na vyvolanie fotografií (ideálne vo formáte RAW) a ich následné triedenie a katalogizáciu.
Čítať viac
28.marca 2018 V kategórii Úprava fotografií

Adobe Photoshop CC: najkvalitnejšia retuš fotiek
Adobe Photoshop netreba asi nikomu z vás špeciálne predstavovať, ale pokiaľ náhodou patríte k tej malej hrśtke ľudí, čo o ňom nikdy nepočuli, tu je krátka definícia: Photoshop je najznámejší a podľa väčšiny profesionálov aj najlepší program na retuš a úpravu fotiek všetkých čias
Čítať viac
28.marca 2018 V kategórii Úprava fotografií

Zoner Photo Studio X: Úprava fotiek po slovensky
Zoner Photo Studio X je kvalitný český program na vyvolanie a úpravu fotografií, ktorý je už dlhé roky stálicou na lokálnej fotografickej scéne.
Čítať viac
6.októbra 2017 V kategórii Úprava fotografií

GIMP editor: Photoshop zadarmo
GIMP, alebo presnejšie povedané GNU Image Manipulation Program je dnes považovaný za jeden z najlepších programov na úpravu fotiek, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojho počítača, a to najmä pre svoju podobnosť s profesionálnym programom na úpravu fotiek od spoločnosti Adobe.
Čítať viac
28.septembra 2017 V kategórii Úprava fotografií

Canon DPP: vyvolanie RAW-u (nielen) pre začiatočníkov
Pre všetkých majiteľov zrkadloviek Canon so záujmom o úpravu fotiek ponúka výrobca už dlhé roky bezplatný program na vyvolanie fotiek vo formáte RAW – Canon Digital Photo Professional.
Čítať viac
20.septembra 2017 V kategórii Úprava fotografií

Najlepšie profesionálne programy na úpravu fotiek
V predchádzajúcom článku sme vám predstavili tri najlepšie programy na úpravu fotiek pre začiatočníkov, ktoré sú ideálne na skôr príležitostnú úpravu fotiek pre menej náročných užívateľov.
Čítať viac
1.septembra 2017 V kategórii Úprava fotografií

Najlepšie programy na úpravu fotiek pre začiatočníkov
Dnes sme pre vás pripravili prehľad troch najlepších programov na úpravu fotiek pre začiatočníkov, ktoré sa určite oplatí vyskúšať.
Čítať viac
28.augusta 2017 V kategórii Úprava fotografií

Adobe Photoshop Express: online program na úpravu fotiek
Firma Adobe je už viac ako dve desaťročia trhovým lídrom v oblasti tvroby programov na úpravu fotiek, grafiky a webdizajnu. O niečo neskôr pridala k širokej palete svojich programov aj nástroje na tvorbu videa, vizuálnych efektov, motion grafiky, stih zvuku, 3D animácie atď.
Čítať viac
19.januára 2016 V kategórii Úprava fotografií

Pixlr Editor: online program na úpravu fotiek
Pokiaľ patríte medzi fotografov, ktorí pri úprave svojich fotiek preferujú program Adobe Photoshop, pravdepodobne sa vám Pixlr bude páčiť aj napriek tomu, že neobsahuje všetky funkcie, na ktoré ste si vo Photoshope zvykli.
Čítať viac
12.januára 2016 V kategórii Úprava fotografií