Lightroom Classic vs Lightroom CC: ktorú verziu vybrať?
Adobe Lightroom je program určený na vyvolanie fotografií (ideálne vo formáte RAW) a ich následné triedenie a katalogizáciu.
Čítať viac
6.novembra 2017 V kategórii Úprava fotografií

Súťaž o skvelé darčeky od Photovia.sk
Súťaž! Vyber si darček, ktorý chceš získať, napíš jeho číslo do komentu na Facebooku a vo štvrtok 26.10.2017 o 17.00 vylosujeme TROCH výhercov (z každého darčeka jedného), ktorí svoju výhru získajú.
Čítať viac
24.októbra 2017 V kategórii Darčeky

Adobe Photoshop CC: najkvalitnejšia retuš fotiek
Adobe Photoshop netreba asi nikomu z vás špeciálne predstavovať, ale pokiaľ náhodou patríte k tej malej hrśtke ľudí, čo o ňom nikdy nepočuli, tu je krátka definícia: Photoshop je najznámejší a podľa väčšiny profesionálov aj najlepší program na retuš a úpravu fotiek všetkých čias
Čítať viac
17.októbra 2017 V kategórii Úprava fotografií

Zoner Photo Studio X: Úprava fotiek po slovensky
Zoner Photo Studio X je kvalitný český program na vyvolanie a úpravu fotografií, ktorý je už dlhé roky stálicou na lokálnej fotografickej scéne.
Čítať viac
6.októbra 2017 V kategórii Úprava fotografií

GIMP editor: Photoshop zadarmo
GIMP, alebo presnejšie povedané GNU Image Manipulation Program je dnes považovaný za jeden z najlepších programov na úpravu fotiek, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojho počítača, a to najmä pre svoju podobnosť s profesionálnym programom na úpravu fotiek od spoločnosti Adobe.
Čítať viac
28.septembra 2017 V kategórii Úprava fotografií

Canon DPP: vyvolanie RAW-u (nielen) pre začiatočníkov
Pre všetkých majiteľov zrkadloviek Canon so záujmom o úpravu fotiek ponúka výrobca už dlhé roky bezplatný program na vyvolanie fotiek vo formáte RAW – Canon Digital Photo Professional.
Čítať viac
20.septembra 2017 V kategórii Úprava fotografií

Najlepšie profesionálne programy na úpravu fotiek
V predchádzajúcom článku sme vám predstavili tri najlepšie programy na úpravu fotiek pre začiatočníkov, ktoré sú ideálne na skôr príležitostnú úpravu fotiek pre menej náročných užívateľov.
Čítať viac
1.septembra 2017 V kategórii Úprava fotografií

Najlepšie programy na úpravu fotiek pre začiatočníkov
Dnes sme pre vás pripravili prehľad troch najlepších programov na úpravu fotiek pre začiatočníkov, ktoré sa určite oplatí vyskúšať.
Čítať viac
28.augusta 2017 V kategórii Úprava fotografií

Tipy na krásne fotky krajiny – fotografovanie
V predchádzajúcich častiach článku Tipy na krásne fotky krajiny sme si prebrali prípravu, fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo, dnes sa teda môžeme vrhnúť na to najdôležitejšie – na samotné fotografovanie krajiny.
Čítať viac
15.mája 2017 V kategórii Fotoškola
1 2 3 4 5