Zoner Photo Studio X: Úprava fotiek po slovensky
Zoner Photo Studio X je kvalitný český program na vyvolanie a úpravu fotografií, ktorý je už dlhé roky stálicou na lokálnej fotografickej scéne.
Čítať viac
6.októbra 2017 V kategórii Úprava fotografií

GIMP editor: Photoshop zadarmo
GIMP, alebo presnejšie povedané GNU Image Manipulation Program je dnes považovaný za jeden z najlepších programov na úpravu fotiek, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojho počítača, a to najmä pre svoju podobnosť s profesionálnym programom na úpravu fotiek od spoločnosti Adobe.
Čítať viac
28.septembra 2017 V kategórii Úprava fotografií

Canon DPP: vyvolanie RAW-u (nielen) pre začiatočníkov
Pre všetkých majiteľov zrkadloviek Canon so záujmom o úpravu fotiek ponúka výrobca už dlhé roky bezplatný program na vyvolanie fotiek vo formáte RAW – Canon Digital Photo Professional.
Čítať viac
20.septembra 2017 V kategórii Úprava fotografií

Súťaž o skvelé darčeky od Photovia.sk
Súťaž! Vyber si darček, ktorý chceš získať, napíš jeho číslo do komentu na Facebooku a v stredu 13.9.2017 o 17.00 vylosujeme TROCH výhercov (z každého darčeka jedného), ktorí svoju výhru získajú.
Čítať viac
11.septembra 2017 V kategórii Darčeky

Najlepšie profesionálne programy na úpravu fotiek
V predchádzajúcom článku sme vám predstavili tri najlepšie programy na úpravu fotiek pre začiatočníkov, ktoré sú ideálne na skôr príležitostnú úpravu fotiek pre menej náročných užívateľov.
Čítať viac
1.septembra 2017 V kategórii Úprava fotografií

Najlepšie programy na úpravu fotiek pre začiatočníkov
Dnes sme pre vás pripravili prehľad troch najlepších programov na úpravu fotiek pre začiatočníkov, ktoré sa určite oplatí vyskúšať.
Čítať viac
28.augusta 2017 V kategórii Úprava fotografií

Tipy na krásne fotky krajiny – fotografovanie
V predchádzajúcich častiach článku Tipy na krásne fotky krajiny sme si prebrali prípravu, fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo, dnes sa teda môžeme vrhnúť na to najdôležitejšie – na samotné fotografovanie krajiny.
Čítať viac
15.mája 2017 V kategórii Fotoškola

Tipy na krásne fotky krajiny – príslušenstvo
V predchádzajúcich častiach článku Tipy pre krásne fotky krajiny sme prezradili, ako začať premýšlať ako krajinkár, pokračovali sme výberom vhodného fotoaparátu a predstavili sme si aj ideálnych kandidátov na fotografické objektívy.
Čítať viac
26.apríla 2017 V kategórii Fotoškola

Tipy na krásne fotky krajiny – objektívy
V tretej časti článku Tipy pre krásne fotky krajiny budeme pokračovať výberom vhodného objektívu a napíšeme aj niečo o ich základnom rozdelení.
Čítať viac
11.apríla 2017 V kategórii Fotoškola
1 2 3 4 5