Ako to funguje

Ak ste už niekedy zatúžili zdokonaliť sa vo fotografovaní, mohlo sa vám stať, že vytúžený fotokurz vám nevyhovoval termínom, miestom konania, alebo cenou. Vďaka Photovia kurzom sa vám už nič také nestane. Vzdelávať sa môžete kedykoľvek a kdekoľvek. Je to, akoby ste mali veľkú fotografickú encyklopédiu neustále všade so sebou.

Všetky videá, výukový materiál, váš osobný pracovný zošit, hodnotenia od našich lektorov, ako aj ďalší špeciálny obsah môžete využívať v rámci mesačného predplatného vo výške 15€ (k dispozícií je aj 12 mesačné predplatné za zvýhodnenú cenu).
Jednoduchšia príležitosť ako posunúť fotenie a tvorivé možnosti o úroveň vyššie tu ešte nebola. Prihláste sa ešte dnes a učte sa s profesionálnymi lektormi online 24hodín denne a 7 dní v týždni.
Pozeranie akéhokoľvek obsahu na stránke Photovia.sk je podmienené bezplatnou registráciou. Tá je samozrejme zadarmo a k ničomu vás nezaväzuje. Zaregistrovať sa môžete kliknutím na položku „Prihlásenie“ v pravom hornom rohu stránky.
Čo potrebujete?

Čo potrebujete?

Pripojenie na internet a zariadenie, na ktorom máte k dispozícii internetový prehliadač. Sledovanie Photovia kurzov nie je teda obmedzené len na váš počítač. Sme dostupní aj na vašom tablete či smartfóne.

tablet aj smartfón

Zaplatíte úplne jednoduch

Zaplatíte úplne jednoducho

Za službu je možné zaplatiť platobnou kartou, online internetovým prevodom, alebo pomocou vouchera/darčekovej poukážky.

Funkcie video prehrávača

Funkcie video prehrávača
výhody užívateľského konta

Čo mi ponúkne moje užívateľské konto?

Aby ste mali potrebné informácie stále poruke, môžete si obľúbené videá označiť a mať ich tak priamo dostupné cez váš profil. Náš systém vám bude tiež automaticky označovať lekcie, ktoré ste si už pozreli a k dispozícii je zoznam naposledy spustených videí.

Ako funguje funkcia pracovný zošit

Ako funguje funkcia pracovný zošit?

Podstatnou súčasťou každého vzdelávacieho procesu je praktická časť. U nás máte na to k dispozícii váš osobný pracovný zošit. Jedná sa o súhrn fotografických úloh, ktoré postupne môžete zvoleným tempom napĺňať. Postupne, ako si váš pracovný zošit plníte, získavate hodnotenie a cenné rady k vašim fotografiám priamo od našich lektorov. Samozrejme tak ako napredujete, získavate prístup k stále náročnejším fotografickým úlohám, aby vašej kreativite už nič nestálo v ceste.

Našim zákazníkom sa venujeme

Našim zákazníkom sa venujeme

V prípade akýchkoľvek otázok, alebo technických problémov použite prosím náš kontaktný formulár, alebo napíšte na .