Súťaž o skvelé darčeky od Photovia.sk

Súťaž o skvelé darčeky od Photovia.sk

Súťaž! Vyber si darček, ktorý chceš získať, napíš jeho číslo do komentu na Facebooku a vo štvrtok 26.10.2017 o 17.00 vylosujeme TROCH výhercov (z každého darčeka jedného), ktorí svoju výhru získajú.

Rozdávame tieto skvelé darčeky:

1. Fotohrnček Canon

Štýlový fotohrnček v tvare zoomového objektívu Canon EF 24-105 mm, do ktorého môžeš naliať studený alebo teplý nápoj, prípadne ho využiť na pracovnom stole ako stojan na perá či ceruzky. Prekvap svojich kolegov alebo klientov a vychutnaj si kávu alebo čaj vo veľkom štýle!

Štýlový fotohrnček Canon v tvare objektívu

2. Trojmesačné predplatné Photovia.sk

Neobmedzený prístup ku všetkým fotokurzom o fotografovaní, úprave fotiek a tvorbe videa na obdobie 3 mesiacov v hodnote 36€. Okrem videí získaš prístup aj k vlastnému pracovnému zošitu, ktorý obsahuje desiatky interaktívnych fotografických úloh. Vypracovanie týchto úloh hodnotia skúsení lektori a pomáhajú ti tak napredovať vo fotografickom vzdelávaní.

3-mesačné predplatné na všetky fotokurzy Photovia

3. Fotoobraz v rozmere 60x40 cm

V ponuke našich darčekov máme novinku ideálnu pre každého, kto miluje fotografie alebo obrazy – plnohodnotný fotoobraz na plátne v rozmere 60x40 cm! Tvoju fotku vytlačíme a upevníme na drevený rám bez viditeľných okrajov, výsledný obraz bude teda vhodný do každého interiéru. Fotoobraz môže byť vyrobený na šírku alebo na výšku podľa toho, akú fotku nám výherca dodá. Pre dosiahnutie kvalitnej tlače musí mať fotka dlhšiu stranu aspoň 4000 pixelov.

Fotografia na plátne v rozmere 60x40 cm

Ako súťažiť

Číslo darčeka, ktorý chceš vyhrať napíš do komentu pod príspevkom na Facebooku. Žrebovanie prebehne vo štvrtok 26.10.2017, o 17.00 zverejníme mená výhercov, ktorých budeme následne kontaktovať a výhry im doručíme kuriérom (fotohrnček, fotoobraz) alebo e-mailom (trojmesačné predplatné). Držíme palce!

Komentuj na FB a vyhraj

Páčil sa vám tento článok?
Komentáre
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať