Nik Collection 05 - Viveza, Dfine a Sharpener Pro

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upútavka
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

Pri úprave fotiek vám pomôže aj trojica filtrov predstavených v tejto lekcii. Viveza pochádza zo série Nik Collection a príde vhod pri tonálnej a farebnej úprave fotografie. Sharpener Pro je nástroj, s ktorým môžete fotografie kontrolovane doostrovať. S ostrosťou teda máte možnosť pracovať na celej fotografii, alebo len v dôležitých oblastiach. To pomáha na fotografii zvýrazniť to najdôležitejšie. S užitočným filtrom Dfine môžete kontrolovať na fotografiách šum. Ten sa vo fotografiách... Viac informácií Pri úprave fotiek vám pomôže aj trojica filtrov predstavených v tejto lekcii. Viveza pochádza zo série Nik Collection a príde vhod pri tonálnej a farebnej úprave fotografie. Sharpener Pro je nástroj, s ktorým môžete fotografie kontrolovane doostrovať. S ostrosťou teda máte možnosť pracovať na celej fotografii, alebo len v dôležitých oblastiach. To pomáha na fotografii zvýrazniť to najdôležitejšie. S užitočným filtrom Dfine môžete kontrolovať na fotografiách šum. Ten sa vo fotografiách objavuje ako vedlajší a nežiadúci efekt fotografovania s vysokou hodnotou ISO.
Prémiové fotokurzy
Všetky na
30 dní
25 €/ mes.
Všetky na
90 dní
20 € / mes.
Všetky na
365 dní
10 € / mes.
Viveza - Interface

Viveza - Interface

Táto kapitola vám pomôže zorientovať sa v prostredí programu a predstaví hlavné nástroje na úpravu fotky.
1:47
Viveza - Kontrolné body

Viveza - Kontrolné body

V programe Viveza pracujete pri lokálnej úprave s kontrolnými bodmi. Kedy prídu vhod a ako s nimi pracovať sa dozviete v tejto kapitole.
1:27
Viveza - Maskovanie

Viveza - Maskovanie

Ako funguje maskovanie.
0:44
Viveza - Krivky

Viveza - Krivky

Úprava fotografie pomocou kriviek.
0:58
Sharpener Pro

Sharpener Pro

Program Sharpener Pro slúži na doostrovanie záberov. Skladá sa z dvoch základných častí a v tejto kapitole sa dozviete, ako ich kreatívne používať.
4:11
Dfine

Dfine

Dfine slúži na redukciu čiernobieleho alebo farebného šumu spôsobeného zlými svetelnými podmienkami. A keďže len málokto fotografuje pri ideálnych svetelných podmienkach, je dobré vedieť ako so šumom na fotkách bojovať.
3:08
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať