Nik Collection 01 - Úvod, Analog Efex Pro

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upútavka
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

Nik Collection od spoločnosti Google dnes môžeme pokojne nazvať najlepším programom na úpravu fotiek zadarmo. Aj keď sa vlastne jedná o súbor siedmych kreatívnych programov a každý z nich je venovaný inému typu úpravy fotiek, spoločne tvoria dokonalý celok. Programy sú k dispozícii na stiahnutie zadarmo pre PC aj pre Mac. Prvým programom zo série je Analog Efex Pro, ktorý slúži na úpravu fotiek do dnes veľmi populárneho retro looku. Okrem retro úpravy s jeho pomocou dokážete vytvoriť... Viac informácií Nik Collection od spoločnosti Google dnes môžeme pokojne nazvať najlepším programom na úpravu fotiek zadarmo. Aj keď sa vlastne jedná o súbor siedmych kreatívnych programov a každý z nich je venovaný inému typu úpravy fotiek, spoločne tvoria dokonalý celok. Programy sú k dispozícii na stiahnutie zadarmo pre PC aj pre Mac. Prvým programom zo série je Analog Efex Pro, ktorý slúži na úpravu fotiek do dnes veľmi populárneho retro looku. Okrem retro úpravy s jeho pomocou dokážete vytvoriť aj nádherné fotografické koláže. Link na stiahnutie programov: https://www.google.com/nikcollection/
Prémiové fotokurzy
Všetky na
30 dní
25 €/ mes.
Všetky na
90 dní
20 € / mes.
Všetky na
365 dní
10 € / mes.
Úvod

Úvod

Spoločnosť Google sprístupnila na stiahnutie kreatívne filtre Nik Collection a odštartovala tak novú etapu úpravy fotiek zadarmo.
0:35
Čo je Nik Collection

Čo je Nik Collection

Predstavenie celej série siedmych kreatívnych programov na úpravu fotiek, popis základných funkcií jednotlivých programov.
1:37
Inštalácia filtrov

Inštalácia filtrov

Krátky sprievodca vyhľadaním a inštaláciou filtrov do vášho počítača. Inštalácia automaticky zahŕňa pluginy pre Adobe Lightroom a Adobe Photoshop, ako aj všetkých sedem samostatne fungujúcich programov.
1:30
Lightroom, Photoshop alebo samostatne

Lightroom, Photoshop alebo samostatne

Ukážka prístupu k filtrom Nik Collection v rámci programov Adobe Lightroom a Adobe Photoshop, krátky prehľad Nik Selective Tool vo Photoshope.
1:05
Analog Efex Pro

Analog Efex Pro

Začíname s programom na úpravu fotiek do retro looku – Analog Efex Pro. V krátkosti si program predstavíme a otvoríme prvú fotku.
1:10
Interface, menu a paletky

Interface, menu a paletky

Predstavenie základných funkcií programu, voľba prvej kategórie úprav Classic Camera, zoznámenie s tvorbou presetov a panelom histórie, úpravy fotografie.
2:52
Ďalšie kategórie efektov a vlastné presety

Ďalšie kategórie efektov a vlastné presety

Po prvej kategórii Classic Camera si predstavíme aj kategórie Wet Plate a Double Exposure, s pomocou ktorých dosiahneme krásny vintage štýl našich fotografií, ako aj tvorbu vlastných presetov.
2:25
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať