Fotografujeme drobné spevavce

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upútavka
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

Pri fotografovaní v prírode môže fotograf naraziť na množstvo úskalí. Jedným z nich môže byť výber vhodnej lokality. Nevhodne zvolené miesto sa odrazí aj na výsledných fotografiách. Aké máme možnosti? Ako zachytiť skvelý záber bez toho, aby bol fotograf vôbec spozorovaný? Skúste sa riadiť radami, ktoré vám dá v tomto foto kurze náš špecialista na fotenie divej zveri. Ukážeme vám, že kompozícia záberu je veľmi dôležitá, no svoju úlohu tu zohrávajú i ďalšie dôležité... Viac informácií Pri fotografovaní v prírode môže fotograf naraziť na množstvo úskalí. Jedným z nich môže byť výber vhodnej lokality. Nevhodne zvolené miesto sa odrazí aj na výsledných fotografiách. Aké máme možnosti? Ako zachytiť skvelý záber bez toho, aby bol fotograf vôbec spozorovaný? Skúste sa riadiť radami, ktoré vám dá v tomto foto kurze náš špecialista na fotenie divej zveri. Ukážeme vám, že kompozícia záberu je veľmi dôležitá, no svoju úlohu tu zohrávajú i ďalšie dôležité prvky a pomôcky fotografa. Natrénujte si základy fotografovania spôsobom, pri ktorom sa budete určite dobre zabávať.
Prémiové fotokurzy
Všetky na
30 dní
15 €/ mes.
Všetky na
90 dní
12 € / mes.
Všetky na
365 dní
10 € / mes.
Výber vhodného miesta

Výber vhodného miesta

Čo všetko musíme ako fotograf pri jeho výbere zohľadniť? Ako si scénu môžeme pripraviť? Prezrádza táto čast foto kurzu. Nalákať vtáčikov na to správne miesto nemusí byť až taký problém.
0:42
Zakrmovanie

Zakrmovanie

Ako sa s tým vysporiadať? Vyrobte si perfektné a hlavne funkčné krmítko za pár minút a v podstate úplne zadarmo.
13:28
Maskovanie

Maskovanie

Ostať „neviditeľný“ výrazne zvyšuje šance na úspech teda krásne fotky. V tejto časti foto kurzu nájdete trošku mágie na túto tému.
12:51
Fotografické vybavenie

Fotografické vybavenie

Akú zvoliť techniku? Fotoaparát, objektív aj ďalšie fotografické pomôcky sú dôležité. Zvyšujú nám šance na netradičnú fotografiu aj pohodlie pri fotografovaní. Avšak na pekné fotografie nepotrebujeme nevyhnutne drahé vybavenie. K pekným fotkám sa dopracujete aj s amatérskou zrkadlovkou. Ako vhodne zakomponovať externý blesk do fotografického procesu? Odpovede čakajú v tejto časti.
3:42
Fotografovanie

Fotografovanie

Čakáme na správny moment. Aké nastavenia fotoaparátu fungujú v takomto prípade najlepšie popisuje táto časť foto kurzu.
4:59
Výber najvhodnejšej fotky

Výber najvhodnejšej fotky

Pri takomto fotení vznikne zvyčajne väčšie množstvo fotografií. Ako sa rozhodnúť pre tú najlepšiu fotografiu s prihliadnutím na jedinečnosť okamihu, ale aj správnu kompozíciu, si povieme v tejto kapitole.
21:08
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať
sddfff