Nakrúcanie videa na akčné kamery / III. časť

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upútavka
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

Posledná časť seriálu o akčných kamerách a základoch natáčania vonku sa zameriava na úpravu a strih natočeného videa. Aj tie najatraktívnejšie zábery, ktoré sa so športovou kamerou podaria natočiť, môžeme považovať len za surový materiál, z ktorého vznikne hotové video až po zostrihaní. Pozrite si jednoduchý návod, ktorý vám predvedie strih videa v programe zadarmo, ako aj to, ako dosahovať pri úprave videa čo najkrajšie výsledky.
Prémiové fotokurzy
Všetky na
30 dní
25 €/ mes.
Všetky na
90 dní
20 € / mes.
Všetky na
365 dní
10 € / mes.
Postprodukcia

Postprodukcia

Kompletný sprievodca programom na strih videa. Zoznámite sa s možnosťami, ktoré program ponúka a dozviete sa, ako ich správne využiť.
7:22
Bonus

Bonus

V tejto kapitole prezradíme, akým spôsobom video z akčnej kamery zatraktívniť, aj to, ako doplniť dobre vyzerajúce filmové efekty.
0:58
Výsledné video

Výsledné video

Úplne na záver nášho seriálu si pozrite vzorové video, ktoré sme pre vás natočili – načerpajte v ňom inšpiráciu a skúste identifikovať princípy, ktoré sme vám doteraz predstavili.
1:27
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať
Dušan Matuz
Dušan Matuz zdravím zaujala ma tato séria video školy k natáčaniu pouzivam okuliare s kamerou . kameru používam na výletoch na koni a natáčam väčšinou trasi a tak mam dosť materiálu no neviem v čom a ako to postrihať nech sa to zmesti na krátke video na net a vypadá to fajn .
1.októbra 2016 Reagovať
  1. Odoslať
Photovia .sk
Photovia .sk Pozdravujeme Dušan, programi na strih videa zadarmo sú iMovie (mac OS) alebo Windows Movie Maker (Win). Ich možnosti sú prirodzene obmedzené, ale krátke video sa v nich postrihať dá. Každopádne ďakujeme za podnet, spracujeme niečo podrobnejšie k tejto téme.
2.októbra 2016
Darček, ktorý môžete využiť pri tvorbe a úprave videa. 

Light leaks: Oranžové video efekty zadarmo