Nakrúcanie videa na akčné kamery / I. časť

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upútavka
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

Atraktívne zábery natočené akčnou kamerou nemusia byť viac dielom náhody či štastia. S trochou úsilia ich môžete dosiahnuť kedykoľvek budete chcieť. Vyskúšajte v praxi jednoduché postupy z tohoto video návodu a zábery z vašej outdoorovej kamery budú ihneď vyzerať lepšie. Prezradíme vám, ako natočiť celé video výlučne s akčnou kamerou, ako video postrihať a vzniknutý materiál následne vylepšiť v bežnom programe dostupnom zadarmo.
Prémiové fotokurzy
Všetky na
30 dní
25 €/ mes.
Všetky na
90 dní
20 € / mes.
Všetky na
365 dní
10 € / mes.
Prehľad kurzu

Prehľad kurzu

Krátky sprievodca video kurzom: pozrite si prehľad toho, čo sa v kurze naučíte.
0:47
Predstavenie akčných kamier

Predstavenie akčných kamier

Akčné kamery, často označované aj ako športové kamery sú malé, odolné, nahrávajú video v slušnej kvalite a dajú sa kúpiť za rozumné peniaze. Pre všetky tieto vlastnosti sa stali výborným spoločníkom všetkých aktívnych ľudí, ktorí sa chcú ku svojim zážitkom časom vrátiť, alebo ich zdieľať s priateľmi na sociálnych sieťach.
2:22
Plánovanie nakrúcania

Plánovanie nakrúcania

Aby bolo vaše akčné video naozaj akčné, je dobré zohľadniť niekoľko dôležitých detailov ešte predtým, než natočíte prvé sekundy vášho nového videa. Táto kapitola vás upozorní na veci, ktoré vám pomôžu zjednodušiť prácu s akčnou kamerou priamo na "pľaci".
2:26
Objektív: výhoda aj komplikácia

Objektív: výhoda aj komplikácia

Základom pekného záberu je rozumieť, ako sa vaša športová kamera pozerá na svet. Vďaka pochopeniu výhod aj nevýhod širokouhlého objektívu budete vedieť lepšie plánovať zábery a vopred sa vyhnete takým, ktoré by nemuseli vyzerať dobre.
1:47
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať
-