Epizóda #65 - Ako oživiť fádnu oblasť na fotke

Video je dostupné len pre prihlásených používateľov.
Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

Túto časť z našej série foto kurzov budeme venovať rýchlemu triku, ktorý využijete pri úprave fotiek. Ukážeme si šikovný spôsob, ktorý vám zafunguje vždy, ak budete potrebovať na fotografii niečo zvýrazniť. Môže to byť štruktúra podlahy, ako v našom prípade, alebo ľubovolná aj menšia oblasť na fotke. Pracovať budeme s nástrojom adjustement brush v programe Adobe Lightroom. Ak budete potrebovať na vašich fotografiách tento trik aplikovať v menšej miere, stačí znížiť nastavenie... Viac informácií Túto časť z našej série foto kurzov budeme venovať rýchlemu triku, ktorý využijete pri úprave fotiek. Ukážeme si šikovný spôsob, ktorý vám zafunguje vždy, ak budete potrebovať na fotografii niečo zvýrazniť. Môže to byť štruktúra podlahy, ako v našom prípade, alebo ľubovolná aj menšia oblasť na fotke. Pracovať budeme s nástrojom adjustement brush v programe Adobe Lightroom. Ak budete potrebovať na vašich fotografiách tento trik aplikovať v menšej miere, stačí znížiť nastavenie hodnôt, čo už určite viete.
Prémiové fotokurzy
Predplatné na 30 dní 25 €/ mes.
Predplatné na 90 dní 20 € / mes.
Predplatné na 365 dní 10 € / mes.
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať
Viliam Mathé
Viliam Mathé Ahoj Roman, super trik. Teším sa na ďaľšie. Díky
26.januára 2017 Reagovať
  1. Odoslať
Peter Sivák
Peter Sivák Dobrý deň, teda pozrel som si zatiaľ iba dve videá, ale bohužiaľ mám intenzívny pocit, že je to "veľa kriku pre nič".
26.júla 2015 Reagovať
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Dobry den Peter. Priznam sa, ze celkom presne nechapem co myslite tym "vela kriku pre nic" :), ale v kazdom pripade Vam dakujem, ze ste sa zastavili :) Mozno by nam obom pomohlo, keby sa Vam chcelo trochu rozviest co konkretne by ste ocakavali, pripadne co Vam presnejsie v epizovach, kt. ste doteraz videli chyba. Tesim sa na Vas feedback . :)
27.júla 2015