Epizóda #50 - Dešifrovanie fotky: Zdvíhačka

Video je dostupné len pre prihlásených používateľov.
Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

Aby sme zvládli aj náročnejšie fotografické situácie naozaj dokonale, je dobré mať v zásobe vždy dáky fotografický trik, ktorý vieme pri fotení použiť. V tejto jubilejnej časti foto kurzov si dešifrujeme fotografiu z jednej svadby. Rozoberieme si ju z pohľadu práce fotografa s prirodzeným svetlom a pózy, ktorá z daných svetelných podmienok logicky vznikla. Veríme, že bude pre vás táto nová rubrika inšpiratívna a pripraví vás na situácie, v ktorých sa ako fotograf môžete skôr či... Viac informácií Aby sme zvládli aj náročnejšie fotografické situácie naozaj dokonale, je dobré mať v zásobe vždy dáky fotografický trik, ktorý vieme pri fotení použiť. V tejto jubilejnej časti foto kurzov si dešifrujeme fotografiu z jednej svadby. Rozoberieme si ju z pohľadu práce fotografa s prirodzeným svetlom a pózy, ktorá z daných svetelných podmienok logicky vznikla. Veríme, že bude pre vás táto nová rubrika inšpiratívna a pripraví vás na situácie, v ktorých sa ako fotograf môžete skôr či neskôr ocitnúť.
Prémiové fotokurzy
Predplatné na 30 dní 25 €/ mes.
Predplatné na 90 dní 20 € / mes.
Predplatné na 365 dní 10 € / mes.
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať
Richard Bellan
Richard Bellan Ahoj, chcel by som take info: na ktore miesto si meral expoziciu,len si chcem potvrdit bola to tvar kralovnej? :-)
10.apríla 2017 Reagovať
  1. Odoslať
Andrej Slávik
Andrej Slávik dalsie super video krore pomoze .....Dakujem Roman
11.júna 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Vdaka Andrej ! Rado sa stalo.
12.júna 2014
Ladislav  Lukáč
Ladislav Lukáč Ďakujem za nové poznatky a tipy.
10.júna 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Za malicko Ladislav, rado sa stalo a vdaka za pozitivny feedback !
10.júna 2014
beee beee
beee beee ...trial expired :-D
5.júna 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Beee beee, tipujem Ta na muzske pohlavie :) Dobry postreh, je fakt, ze po vyskusani 30-dnoveho trialu novej funkcie v LR5 "Lightroom mobile" som zatial neprisiel na realne vyuzitie v tom, čo potrebujem, a tym padom som si tuto novu sluzbu nedpredplatil. Ale nikdy nehovor nikdy :) Uvital, by som ak mas skusenosti s LR mobile sluzbou, ze by si nazdielal svoje skusenosti a pohlad na tuto ficurku :)
6.júna 2014
Jozef Schlosárik
Jozef Schlosárik Perfektné, stále nové a nové informácie. Tento štýl je super, vždy sa rád dozviem čo stojí v pozadí fotografie.
4.júna 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Vdaka Jozef, za pozitivny feedback !
6.júna 2014