Epizoda #32 - Ako fotiť s prirodzeným svetlom efektívne

Video je dostupné len pre prihlásených používateľov.
Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

Vedieť pracovať s prirodzeným svetlom je pre každého, kto rád fotografuje, dôležité. Okrem toho, že sa jedná o najlacnejší zdroj svetla, aký môžeme mať, má fotografovanie vonku svoje čaro. Navyše vieme poznania o prirodzenom svetle využiť aj pri fotografovaní pri umelom osvetlení. V tejto časti kurzu fotografovania si teda prídu na svoje aj priaznivci prirodzeného svetla. Dáme vám tip, ako si vybrať predmet, ktorý bude fungovať ako prirodzená odrazná plocha. Vďaka tomu budete vedieť... Viac informácií Vedieť pracovať s prirodzeným svetlom je pre každého, kto rád fotografuje, dôležité. Okrem toho, že sa jedná o najlacnejší zdroj svetla, aký môžeme mať, má fotografovanie vonku svoje čaro. Navyše vieme poznania o prirodzenom svetle využiť aj pri fotografovaní pri umelom osvetlení. V tejto časti kurzu fotografovania si teda prídu na svoje aj priaznivci prirodzeného svetla. Dáme vám tip, ako si vybrať predmet, ktorý bude fungovať ako prirodzená odrazná plocha. Vďaka tomu budete vedieť dostať do fotografie štúdiovú kvalitu svetla a to priamo vo vonkajšom prostredí.
Prémiové fotokurzy
Predplatné na 30 dní 25 €/ mes.
Predplatné na 90 dní 20 € / mes.
Predplatné na 365 dní 10 € / mes.
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať
Kevin  Ďurčík
Kevin Ďurčík Velka vdaka za tieto videa, vela ma už naučili ,prejav podla mna super dobre sa Vas pocuva a dobre to viete naucit. Chcel som sa opytat ta fotografia na pravo by sa nedala zachranit bleskom?
12.novembra 2017 Reagovať
  1. Odoslať
Photovia .sk
Photovia .sk Pozdravujeme Kevin a ďakujeme za povzbudzujúci feedback. Bleskom by sa určite dalo pomôcť, ideálne ale odrazom aby svetlo neprichádzalo priamo od fotoaparátu. Podrobnejšie to popisujeme v kurze Techniky svietenia so systémovým bleskom. Prajeme veľa úspechov.
13.novembra 2017
Radovan Stephany
Radovan Stephany zdravím vaše vide sú skvelé myslím si že nenudia a vypovedajú čo treba ! no chcem sa opýtať ja som sa sem registroval no ide mi skor o videotvorbu než o foto najdem tu niečo čo by mi mohlo pomoct ? Ďakujem
16.marca 2017 Reagovať
  1. Odoslať
Photovia .sk
Photovia .sk Ďakujeme za priazeň Radoslav. Zatiaľ toho nieje veľa, postupne dopĺňame http://www.photovia.sk/tvorba-videa
16.marca 2017
Marianna Slukova
Marianna Slukova Preco mi to nejde prehrat? Predchadzajuce video islo
4.marca 2017 Reagovať
  1. Odoslať
helebrant bloncmaria
helebrant bloncmaria Fotky asi viete robit ale zapracovat na prednese a zvuku by tiez nezaskodilo, velmi neprijemne sa to pocuva. aaa, eee, hmm, ooo. Mlaskanie a sykavky :)
12.júla 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Vdaka, za feedback. Ano, uvedomujem si to, a plny suhlas. Pracujem na tom ! :) Snad som posluzil aspon obsahovo.
13.júla 2014