Epizóda #27 - Ako fotografovať objekt v pohybe

Video je dostupné len pre prihlásených používateľov.
Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

V tejto časti základov fotografovania si povieme o veľmi jednoduchej a efektívnej technike. Ako získať maximálnu kontrolu nad situáciou, keď osoby kráčajú smerom k fotografovi alebo od fotografa. Objekt v pohybe a malá hĺbka ostrosti nám častokrát spôsobia neostrosť na fotografii. Naučte sa jednoduchý trik ako udržať na fotografii ostrosť na správnom mieste aj v takejto situácii.
Prémiové fotokurzy
Predplatné na 30 dní 25 €/ mes.
Predplatné na 90 dní 20 € / mes.
Predplatné na 365 dní 10 € / mes.
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať
Mario Pasak
Mario Pasak https://youtu.be/HOR3g_Xdon4 To je ono? :)
19.septembra 2016 Reagovať
  1. Odoslať
Jakub Seko
Jakub Seko je to ozaj dobry napad, osobne ma to nejak nenapadlo a tiez som mal problem s pohybom. skusal som aj AL SERVO (canon) ale to mi vobec nepomohlo kedze nemam moc skusenosti. Otazka znie ako povedat psovy aby kracal pomaly .... :D
16.apríla 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Jakub, AI SERVO nie je zla vec v kombinacii so sekvencnym snimanim a tzv. technikou spray & pray :) by to na Tvoj styl fotenia malo posluzit. :) Ja preferujem kontrolu nad zaberom, do takej miery ako je to len mozne, napr. ja som nuteny AI SERVO pouzivat pri kracani smerom k oltaru alebo od oltaru, napriek, tomu, ze edukujem nevestu aj zenicha, aby kracali pomaly, zriedka kedy na to dokazu v tom 'strese' mysliet a dodrziavat moje pokyny :( Technika nam ma sluzit a vdaka vsetkym tym funkciam a vymozenostiam dokazme zvladat aj taketo pomerne narocne discipliny :)
16.apríla 2014