Epizóda #24 - Tip na pluginy od Jeffreyho Friedla

Video je dostupné len pre prihlásených používateľov.
Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

V tejto časti kurzu o fotografovaní si ukážeme stránku/blog jedného šikovného programátora pluginov pre Adobe Lightroom. Bližšie sa zoznámime s jedným naozaj užitočným nástrojom, slúžiaci na hromadnú redukciu šumu. V nepriaznivých svetelných podmienkach sme nútený nastavovať na našich fotoaparátoch aj extrémne vysoké hodnoty ISO, čo má samozrejme aj temnú stránku v podobe nárastu šumu na fotografii. Preto každý dobrý spôsob na jeho redukovanie príde vhod a posunie technickú... Viac informácií V tejto časti kurzu o fotografovaní si ukážeme stránku/blog jedného šikovného programátora pluginov pre Adobe Lightroom. Bližšie sa zoznámime s jedným naozaj užitočným nástrojom, slúžiaci na hromadnú redukciu šumu. V nepriaznivých svetelných podmienkach sme nútený nastavovať na našich fotoaparátoch aj extrémne vysoké hodnoty ISO, čo má samozrejme aj temnú stránku v podobe nárastu šumu na fotografii. Preto každý dobrý spôsob na jeho redukovanie príde vhod a posunie technickú kvalitu fotky vyššie.
Prémiové fotokurzy
Predplatné na 30 dní 25 €/ mes.
Predplatné na 90 dní 20 € / mes.
Predplatné na 365 dní 10 € / mes.
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať
Jozef Filo
Jozef Filo Práve som stiahol a nainštaloval update pluginu ... super vecička ... konečne sa nemusím toľko trápiť so šumom a samostatným upravovaním. Vďaka za super radu a pomoc!!!
25.mája 2015 Reagovať
  1. Odoslať
Martin Antuš
Martin Antuš Skvely tip, ja som vedel o pluginu, ktorý dokáže spraviť kolekciu(na základe zadaných atribútov) a automaticky renderovať fotky (podla požiadaviek) Ale zachováva štruktúru priečinkov a dátum. Využíval som to s NAS Synology a vlastný cloud do smartphonu ( android). A tak isto to bolo od Jeffreyho Friedla. Dakujem
28.decembra 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Michal Petro
Michal Petro Opät raz vdaka za skvely tip :)
26.mája 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Za malicko Michal :)
26.mája 2014