Epizóda #23 - Ako na 'Liquify' v Lightroome

Video je dostupné len pre prihlásených používateľov.
Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

V dnešnej časti našej foto školy vám ukážeme jednoduchý trik, z ktorého vám padne sánka :) Pozrite si, ako pri úprave fotky pridať alebo ubrať "pár kilogramov" aj bez návštevy Photoshopu. Ak ste náhodou nevedeli, tak aj Lightroom umožňuje podobný efekt na zúženie, zoštíhlenie kontúr postavy alebo tváre. Vieme sa tak priblížiť funkcii Liquify v programe Adobe Photoshop, ibaže oveľa rýchlejšie a efektívnejšie :) Vyskúšajte a úprava fotky môže byť zase o niečo efektívnejšia. Viac informácií V dnešnej časti našej foto školy vám ukážeme jednoduchý trik, z ktorého vám padne sánka :) Pozrite si, ako pri úprave fotky pridať alebo ubrať "pár kilogramov" aj bez návštevy Photoshopu. Ak ste náhodou nevedeli, tak aj Lightroom umožňuje podobný efekt na zúženie, zoštíhlenie kontúr postavy alebo tváre. Vieme sa tak priblížiť funkcii Liquify v programe Adobe Photoshop, ibaže oveľa rýchlejšie a efektívnejšie :) Vyskúšajte a úprava fotky môže byť zase o niečo efektívnejšia.
Prémiové fotokurzy
Predplatné na 30 dní 25 €/ mes.
Predplatné na 90 dní 20 € / mes.
Predplatné na 365 dní 10 € / mes.
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať
Mario Pasak
Mario Pasak Všetko dobré,ale pán František má pravdu. Ja osobne sa snažím cez to aaa eee preklenúť a občas musím od videií ujsť :). Uberá to na dynamike a efektivitu to trošku stráca tiež. No ja sledujem ďalej.
19.septembra 2016 Reagovať
  1. Odoslať
Gabriel Burčiar
Gabriel Burčiar Perfekt,super, rýchle, jednoduché,vďaka za parádne vychytávky. V každej epizóde si niečo nájdem. Palec hore!
18.augusta 2015 Reagovať
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Gabriel, som rad, ze som mohol poradit. Vdaka za poziitvny feedback !
19.augusta 2015
Miloslav Fikar
Miloslav Fikar Milo Žiadne free video sa mi nespúšta korektne. Posúva sa len cca po 1 sek, takže sa vôbec nedá pozerať
31.marca 2015 Reagovať
  1. Odoslať
Photovia .sk
Photovia .sk Miroslav, vyskúšajte si aktualizovať internetový prehliadač na jeho najnovšiu verziu. Ak by to nepomohlo určite nás kontaktujte. Videá fungujú, bude niekde chybka ktorú pomôžeme identifikovať.
1.apríla 2015
Martin Antuš
Martin Antuš Vela žien vďaka tomuto videu, bude v mojom okolí šťastnejších :-) No a samozrejme manželka :-))) Dakujem
28.decembra 2014 Reagovať
  1. Odoslať
František Matucha
František Matucha Odpustite, ale ten komentár je hrozný!!! Nepripravenosť komentátora, neznalosť slovenského jazyka, slabá slovná zásoba..., ale úplne najhoršie je to večné "ááá", "ééé". Tieto odporné pazvuky vyjadrujúce, že komentátor nevie nájsť vhodné slovo, robia celé video nepozerateľným. Škoda; je tu veľa vecí, ktoré by ma naozaj zaujímali.
27.mája 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Denisa Hasaj
Denisa Hasaj velmi podobne pocity z mnohych videi, velmi tazko sa mi to pocuva, hoci obsah moze byt fajn, prejav skor irituje.... skoda.....
18.novembra 2015
Roman Pincek
Roman Pincek Nie je co odpustat Frantisek, tu je kazda konstruktivna kritika viac nez vitana ! Beriem si Tvoje slova k srdcu a vynasnazim sa zlepsovat nedostatky, ktore bezpochyby Tebe a zrejme aj dalsim uberaju na zazitku zo sledovania tychto bezplatnych epizod. Budem nesmierne rad, ak zhliadnes aj kurzy z premioveho obsahu a das mi vediet, ci tam citis posun k lepsiemu. Verim, ze aspon obsahovo mozu byt tieto epizody pre Teba zaujimave. Este raz vdaka za kritiku a ja len dufam, ze v tom hodlas pokracovat aj nadalej.
27.mája 2014
Jakub Seko
Jakub Seko zaujal urcite :)
27.apríla 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Vdaka za pozitivny feedbak Jakub !
28.apríla 2014
Roman Pincek
Roman Pincek Uz je to v poriadku !
17.apríla 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Zuzana List
Zuzana List Tu som chcela poznamenat ze je tu nespravne video. Nepasuje k nadpisu. Ale pozrela som si ho a nevedela som o tychto plug ins.
16.apríla 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Vdaka, hned to dam do poriadku. Chybka se vloudila ;)
16.apríla 2014