Epizóda #22 - Ako na čisto biele pozadie

Video je dostupné len pre prihlásených používateľov.
Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

V tejto časti našich foto kurzov si ukážeme, jeden veľmi jednoduchý a efektívny trik ako sa v pár krokoch dopracovať k dokonal vybielenému pozadiu. Biele pozadie nieje časté len pri portrétnej fotografii. Produktové fotografie si bez neho asi ani nevieme predstaviť a v tejto kategórii úplne dominuje. Pri fotografovaní sa nám môže stať, že z rôznych dôvodov sa nám nepodarí zachytiť do celého pozadia dokonalú bielu a v niektorých častiach je náznak šedej, prípadne inej farby. Dnešný... Viac informácií V tejto časti našich foto kurzov si ukážeme, jeden veľmi jednoduchý a efektívny trik ako sa v pár krokoch dopracovať k dokonal vybielenému pozadiu. Biele pozadie nieje časté len pri portrétnej fotografii. Produktové fotografie si bez neho asi ani nevieme predstaviť a v tejto kategórii úplne dominuje. Pri fotografovaní sa nám môže stať, že z rôznych dôvodov sa nám nepodarí zachytiť do celého pozadia dokonalú bielu a v niektorých častiach je náznak šedej, prípadne inej farby. Dnešný foto kurz prezradí postup, ako sa s takouto situáciou vysporiadať.
Prémiové fotokurzy
Predplatné na 30 dní 25 €/ mes.
Predplatné na 90 dní 20 € / mes.
Predplatné na 365 dní 10 € / mes.
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať
Martin Hubka
Martin Hubka ahoj :) ako si skontrolujem masku pri adjusment brush, tebe to Roman vzdy ukazalo cervenou porad prosim .... akosi mi to nefunguje
17.apríla 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Za malicko !
17.apríla 2014
Martin Hubka
Martin Hubka skvele funguje :) vdaka
17.apríla 2014
Roman Pincek
Roman Pincek Martin, vdaka za vyborny dotaz. Klavesova skratka pre zapinanie/vypinanie masky je "O". Ak pouzijes "Shift + O" tak si mozes menit farby masky, co sa hodi napr. ak zrovna zobrazujes masku na niecom cervenom. Snad som pomohol :)
17.apríla 2014