Epizoda #12 - 1. hodnotenie fotografického portfólia

Video je dostupné len pre prihlásených používateľov.
Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

Všímať a uvedomovať si fotografické prešľapy nás časom naučí chybám predchádzať a fotiť lepšie.V dnešnej epizóde si prejdeme portfóliom fotografa, ktorý nás požiadal o "live" konštruktívny feedback. Táto časť foto školy bude teda odlišná od tých ostatných. Posielame obrovský aplauz fotografovi, ktorý nás oslovil a umožnil zdielať tento prvý počin medzi vás ostatných! Táto možnosť je k dispozícii pre všetkých. Ak máte záujem o názor na vaše konkrétne fotografie, kontaktujte... Viac informácií Všímať a uvedomovať si fotografické prešľapy nás časom naučí chybám predchádzať a fotiť lepšie.V dnešnej epizóde si prejdeme portfóliom fotografa, ktorý nás požiadal o "live" konštruktívny feedback. Táto časť foto školy bude teda odlišná od tých ostatných. Posielame obrovský aplauz fotografovi, ktorý nás oslovil a umožnil zdielať tento prvý počin medzi vás ostatných! Táto možnosť je k dispozícii pre všetkých. Ak máte záujem o názor na vaše konkrétne fotografie, kontaktujte nás. Pre ostatných je tu možnosť načerpať inšpiráciu a nájsť spôsob, ako fotiť lepšie.
Prémiové fotokurzy
Predplatné na 30 dní 25 €/ mes.
Predplatné na 90 dní 20 € / mes.
Predplatné na 365 dní 10 € / mes.
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Michal, vdaka za pozitivny feedback, o to viac ked viem, dokazes ak ocenit informacie. Ono je to jedno z druhym, bez plateneho obsahu by nemohol byt ani ten free a naopak. Suhlas ?
18.apríla 2014 Reagovať
  1. Odoslať
Roman Pincek
Roman Pincek Michal, vdaka. Cena je podla mna relativny pojem s zalezi voci comu porovnavas :)
18.apríla 2014
Michal Petro
Michal Petro Syhlas. Aj ked podla mna je to troska vyssia cena, ale ked som si povedal koklo som vrazil do fotaka, tak uz tych 30€ ma nezabije za ten mesiac :)
18.apríla 2014
Michal Petro
Michal Petro Opät dalsie super video :) Pre mna v nom bolo dost zaujimavych informacii, napr to ze by bolo fajn mat ruku modelky z boku. To mi nikdy nenapadlo take nieco :) Takze ja som za, aby sa taketo videa robili aj dalej :) Inak som aj velmi rad kolko novych videii tu je a zadarmo! :) Mal som aj zaplateny mesiac, a urcite nelutujem, ale veci zadarmo potesia o to viac a este s takymto obsahom! :) Fakt klobuk dole :)
18.apríla 2014 Reagovať
  1. Odoslať