Ako fotiť produktovú fotografiu doma

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upútavka
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

Tento foto kurz vás naučí, ako si môžete aj doma vytvoriť peknú produktovú fotografiu za pomoci napríklad aj mobilného telefónu. Kurz popisuje celý fotografický proces. Od výberu najvhodnejšieho miesta na fotenie a prípravy produktu, až po podrobné vysvetlenie úpravy fotografie cez bezplatný nástroj na internete. Presvedčíte sa, že peknú produktovú fotografiu je možné vytvoriť aj s nulovými nákladmi. Len za pomoci vecí, ktoré už určite doma máte. Ak máte pekné hand made produkty,... Viac informácií Tento foto kurz vás naučí, ako si môžete aj doma vytvoriť peknú produktovú fotografiu za pomoci napríklad aj mobilného telefónu. Kurz popisuje celý fotografický proces. Od výberu najvhodnejšieho miesta na fotenie a prípravy produktu, až po podrobné vysvetlenie úpravy fotografie cez bezplatný nástroj na internete. Presvedčíte sa, že peknú produktovú fotografiu je možné vytvoriť aj s nulovými nákladmi. Len za pomoci vecí, ktoré už určite doma máte. Ak máte pekné hand made produkty, alebo sa len chystáte niečo predať na inzerát, dobrá fotografia je kľúčová. Naučte sa teda sami také fotky jednoducho vytvárať.
Prémiové fotokurzy
Všetky na
30 dní
25 €/ mes.
Všetky na
90 dní
20 € / mes.
Všetky na
365 dní
10 € / mes.
Úvod do sveta produktovej fotografie

Úvod do sveta produktovej fotografie

Prečo je dnes produktová fotografia taká dôležitá a kde všade ju dokážeme využiť?
2:13
Fotografické pozadie

Fotografické pozadie

Vhodne zvolené fotografické pozadie zohráva kľúčovú úlohu a nevhodné môže dokonca fotografiu pokaziť. Ako doma nájsť to najvhodnejšie a ako si ho pripraviť sa dozviete v tejto časti.
2:18
Správna poloha produktu

Správna poloha produktu

Každý produkt je individuálny a každému svedčí niečo iné. Aké polohy produktu sú štandardné a aké doplnkové zodpovieme v tejto časti online kurzu.
1:15
Svetlo

Svetlo

Práca so svetlom je úplne najdôležitejšia časť celého fotografického procesu. Dokážeme ním najlepšie vzýrazniť atraktivitu produktu a naopak zanedbané veci sa nám nemusí podariť opraviť ani pri úprave fotografie. Je to teda najtvorivejšia časť fotenia. Ako doma nájdete najlepšie podmienky prezradí táto časť foto kurzu.
3:57
Odraz a difúzia

Odraz a difúzia

Táto lekcia ďalej rozširuje možnosti práce so svetlom. Ako nahradiť často krát nákladné foto príslušenstvo len vecami ktoré máme doma? Veľmi jednoducho.
3:04
Výber nejlepších fotografií

Výber nejlepších fotografií

Nahrajeme fotografie do počítača a vyberieme tie najlepšie. Ako sa to robí a ako sa môžme rozhodovať sa dozviete v tejto časti.
3:51
Úprava fotiek

Úprava fotiek

Úpravou môžme fotografiu vylepšiť ale aj pokaziť. Naším cieľom je samozrejme prvá možnosť a v tejto časti sa to naučíte vďaka bezplatnému programu na úpravu fotiek priamo na internete.
8:01
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať