Súťaž o fotokurzy Photovia

Vyhraj online fotokurz

Staň sa našim fanúšikom na Facebooku a vyhraj fotokurz zadarmo! Každý mesiac žrebujeme TROCH šťastných výhercov, stačí si len vybrať fotokurz, ktorý chces vyhrať. Súťaž aj výsledky vyhlasujeme na našej facebookovej fan page – sleduj nás, zapoj sa do súťaže a vyhraj.

Súťažíme o tieto fotokurzy

1. Základy práce s fotoaparátom, časť 1


1. Základy práce s fotoaparátom, časť 1

Digitálne zrkadlovky dnes už nie sú výsadou len profesionálnych fotografov. Vývoj v tejto oblasti sprístupnil tieto skvelé fotografické aparáty širokej verejnosti a navždy tak posunul kvalitatívne možnosti amatérskej fotografie.

2. Portrét v prirodzenom svetle

2. Portrét v prirodzenom svetle

Väčšinou si dennú hodinu, v ktorej budeme fotografovať, nevyberieme. Fotografie portrétov tak vznikajú aj v čase, kedy svetelné podmienky nie sú práve ideálne. Svadobný fotograf o tom vie svoje.

3. Základy práce v Adobe Lightroom

3. Základy práce v Adobe Lightroom

Ako správny fotograf už určite dávno viete, že pokiaľ chcete vaše fotografie doviesť do dokonalosti, nestačí daný motív len perfektne odfotografovať. Vhodnou úpravou fotiek viete ich atraktivitu zmeniť na nepoznanie.

4. Boudoir a glamour fotografia


4. Boudoir a glamour fotografia

Fotografia s miernym nádychom erotiky, krásy aj tajomna poteší nejedného diváka. Aby ste vytvárali perfektné fotografie v štýle glamour alebo boudior, je potrebné ovládať sériu základných pravidiel.


Staň sa našim fanúšikom


Páčil sa vám tento článok?
Komentáre
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať