Nik Collection 03 - Color Efex Pro

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upútavka
Prehrať lekcie
Pridať k obľúbeným YouTube

Popis kurzu

Druhá časť venovaná programu na úpravu fotiek Color Efex Pro vám ukáže prácu s konkrétnymi filtrami pre rôzne typy fotografií. Ako vytvoriť na vašich fotkách drsný look, ako dosiahnuť zaujímavú farebnú úpravu, ako čo najlepšie zvýrazniť detaily alebo ako vyvážiť a vyčistiť bielu na vašich fotografiách – to je len stručný zoznam niekoľkých možností, ktoré program ponúka. Vďaka kvalitne spracovaným presetom nebola úprava fotiek ešte nikdy taká jednoduchá.
Prémiové fotokurzy
Všetky na
30 dní
25 €/ mes.
Všetky na
90 dní
20 € / mes.
Všetky na
365 dní
10 € / mes.
Drsný look

Drsný look

V prvej časti lekcie ukážeme, ako s pomocou programu na úpravu fotiek Color Efex Pro veľmi jednoducho dosiahnuť rôzne typy úprav. Začíname s filtrom Bleach Bypass pre drsný look vašej fotografie.
2:49
Farebná úprava

Farebná úprava

Pre fanúšikov farieb predstavíme tri filtre programu Color Efex Pro pre netypickú úpravu každej fotografie – Cross Balance, Cross Processing a Photo Stylizer.
2:11
Detaily a Kontrast

Detaily a Kontrast

Pokiaľ patríte k priaznivcom detailov a štruktúry na fotografiách, pozrite si prácu s filtrami Dark Contrasts, Detail extractor a Tonal Contrast.
2:54
Vyváženie bielej a farebná teplota

Vyváženie bielej a farebná teplota

Správny odtieň bielej je na fotografii dôležitý, poďte sa s nami preto pozrieť, ako zbaviť fotku farebného závoja s filtrom Remove Color Cast a ako zvýrazniť bielu s filtrom White Neutralizer.
2:55
Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.
  1. Odoslať